Telefon: +48 609 074 477

O firmie

 

Firma PRO-TECH zajmuje się dystrybucją części zamiennych do maszyn budowlanych. Świadczymy kompleksowe usługi diagnostyczne i serwisowe.
Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy, regeneracje i remonty maszyn. Działamy dynamicznie na rynku od lat.

W pierwszej kolejności dostarczamy części do maszyn CATERPILLAR, JCB, CASE, VOLVO ponadto dostarczamy wybrane elementy do wielu innych maszyn m.in. NEW HOLLAND, ATLAS, TEREX, KOMATSU.
W ciągłej sprzedaży w naszych magazynach posiadamy: materiały eksploatacyjne (filtry, oleje zęby itp.) oryginalne części oraz sprawdzone zamienniki bardzo dobrej jakości.

Niejednokrotnie są to części OEM (stosowane na pierwszy montaż), części światowych producentów: ITR, GA, CTP, USCO, Perkins, Carraro, ZF, Dana Spicer a wszystko to w atrakcyjnych cenach.

Przez lata obecności na rynku wypracowaliśmy odpowiedni system pracy aby gwarantować Państwu obsługę najwyższej jakości. Poprzez sprawdzone i profesjonalne podejście do tematyki części i maszyn oszczędzamy Wasz czas i pieniądze. Dzięki bardzo dobrej znajomości i dużej wiedzy technicznej z zakresu budowy maszyn pomożemy łatwo znaleźć i dobrać odpowiednie części.

Posiadamy szeroki i zróżnicowany asortyment części zamiennych do maszyn w wersji oryginalnej jak również w sprawdzonych zamiennikach. Wszystkie materiały są testowane i wykorzystywane przez nasz serwis stacjonarny i mobilny. Zawsze doradzamy przy doborze części aby zrobione zakupy spełniały oczekiwania i pozwalały oszczędzać pieniądze.

Sprawdzeni partnerzy handlowi i dostawcy pozwalają nam Gwarantować obsługę na najwyższym poziomie.
Zamówiony towar dostarczamy w ciągu 24h pod wskazany adres za pomocą sprawdzonych firm kurierskich: DPD, DHL, Raben.

    DHL logo